Aluplast Ideal 4000

„Medzi základné riešenia vonkajších dverí patrí Ideal 4000. Hĺbka inštalácie a použitie prahu dverí s tepelným odlučovačom umožňujú splniť parametre tepelnej izolácie.

Okrem toho použitie oceľových výstuží s veľkými prierezmi a zváranými rohovými spojkami zaisťuje správne statické a pevnostné parametre. Pre budovy bez architektonických bariér, ako aj pre bezproblémový vstup a výstup sa používa prahová výška dverí vysoká 20 mm.“

Aluplast Ideal 7000

Séria IDEAL 7000 otvára nové možnosti výroby vonkajších dverí. Vďaka viackomorovej konštrukcii, stavebnej hĺbke 85 mm a možnosti použitia sklenených balíkov a výplní do šírky 50 mm sa výrazne zlepšili parametre tepelnej izolácie konštrukcie a dosiahli hodnoty Uf až 1,2 W / m²K.

Ako súčasť systémového riešenia je k dispozícii nízka prahová hodnota dverí s výškou 20 mm, ktorá spĺňa požiadavky na konštrukciu bez architektonických bariér a umožňuje bezproblémový vstup a výstup.

Špeciálne tvarované prahové prahy umožňujú spojenie s ďalšími systémovými profilmi, ako sú predĺženia. Široký hliníkový odkvapkávací uzáver účinne odvádza vodu von.