Plastové okná

Gealan S9000

Najlepšia statika, možnosť vyhotovenia väčších konštrukcií bez nutnosti montáže priehradiek, zasklenie pomocou technológie STV, maľovanie technológiou acrycolor – to je len niekoľko vlastností systému S 9000.

Salamander Streamline

Skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie. Okná vyrobené na základe systému Streamline 76 v sebe kombinujú maximálnu bezpečnosť, vysokú tepelnú a akustickú izoláciu. Sú odolné proti vonkajším vplyvom a charakteristické intenzívnou bielou farbou.

Salamander bluEvolution 92

Záruka najvyššej energetickej hospodárnosti. Riešenie spája moderné technológie, funkčnosť a skvelý dizajn, čoho výsledkom sú okná najvyššej triedy. Charakteristickým znakom systému je mimoriadne snehobiela farba a lesk profilu.

Salamander bluEvolution 82

Ak hľadáte kompromis medzi vysokou kvalitou, tepelnou účinnosťou a cenou výrobku, venujte pozornosť oknám vyrobeným na základe systému BluEvolution 82. Je to najnovšia generácia teplých okien. Systém sa odporúča pre energeticky úsporné stavby.

Viac o Gealan
Viac o produktoch Salamander

Aluplast Energeto 8000

Oceľ nahrádzame umelou hmotou a sklenené tabule vlepujeme do krídla. Najteplejšie okno v najmodernejšom vydaní. Štandardne sa okná vyrábajú s použitím systému Energeto 8000 a s technológiou V-Perfect.

Aluplast Ideal 8000

Okná najnovšej generácie. Ich výberom získate teplo, ticho a estetickosť. Okná vyrobené na základe systému Ideal 8000 poskytujú tepelnú izoláciu a akustickú izoláciu na najvyššej úrovni. Odporúčajú sa pre pasívne stavby.

Aluplast Ideal 7000

Energeticky úsporné okná vyrobené najmodernejšími technológiami. Sú odpoveďou na rastúce požiadavky v oblasti tepelnej izolácie okenných výrobkov. Systém je vybavený vonkajším tesnením.

Aluplast Ideal 5000

Okná, ktoré kombinujú moderný dizajn s veľmi dobrými technickými parametrami. Systém s trojitým tesnením. K dispozícii aj vo verzii s nižším rámom, vďaka ktorému môžete ľahko presvetliť každú miestnosť.

Aluplast Ideal 4000

Kombinácia najpopulárnejšieho riešenia so šesťkomorovou konštrukciou rámu umožňuje lepšiu tepelnú izoláciu okna. Vysoký štandard založený na trhom osvedčenom a oceňovanom produkte.

Aluplast Monoblock

Okná určené na montáž do vrstvy zateplenia. Hrúbka zateplenia nepredstavuje problém, pretože rámy Monoblock sú dostupné v niekoľkých variantoch stavebnej hĺbky. Okná určené na francúzsky trh.

Viac o produktoch Aluplast

Plastové dvere

Charakteristické črty našich dverí sú pevnosť a elegancia. Vďaka viackomorovému telesu, šírke 70 mm a použitiu prahu dverí s tepelnoizolačnou vložkou majú veľmi dobré parametre tepelnej izolácie, zatiaľ čo veľké výstužné komory umožňujú použitie výstuží zaručujúcich vhodné statické a pevnostné parametre. Nízka prahová hodnota dverí umožňuje bezproblémový vstup a výstup.

Aluplast Ideal 4000

Aluplast Ideal 7000

Decco

Viac o produkte Aluplast dvere

Profily z PVC od renomovaných dodávateľov používame na výrobu vchodových dverí. Týmto spôsobom získa zákazník najlepšie tepelné parametre, energetickú úspornosť okna, ako aj všetky výhody preskleného vchodu.

Vchodové dvere z PVC vyrábame podľa najobľúbenejších systémov okien a dverí z našej ponuky. Sú medzi nimi cenovo dostupné základné modely aj energeticky úsporné špičkové modely. Materiály použité na výrobu dverí z PVC sa spracúvajú najnovšími výrobnými technológiami a komponenty pochádzajú od renomovaných výrobcov.

Dostupné verzie:

  • systém s hliníkovým prahom a tepelnou priehradkou,
  • bezprahový systém s klesajúcim tesnením,
  • s prídavnou tesniacou kefkou v spodnej časti krídla.

Všetky verzie majú v štandardnej výbave trojbodovú západku (zasúvanú kľúčom). Voliteľne je možné nainštalovať ďalšie čapy odolné voči vylomeniu.

 

Chcete vedieť viac?