Plastové okná

Gealan S9000

Najlepšia statika, možnosť vyhotovenia väčších konštrukcií bez nutnosti montáže priehradiek, zasklenie pomocou technológie STV, maľovanie technológiou acrycolor – to je len niekoľko vlastností systému S 9000.

Salamander Streamline

Skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie. Okná vyrobené na základe systému Streamline 76 v sebe kombinujú maximálnu bezpečnosť, vysokú tepelnú a akustickú izoláciu. Sú odolné proti vonkajším vplyvom a charakteristické intenzívnou bielou farbou.

Salamander bluEvolution 92

Záruka najvyššej energetickej hospodárnosti. Riešenie spája moderné technológie, funkčnosť a skvelý dizajn, čoho výsledkom sú okná najvyššej triedy. Charakteristickým znakom systému je mimoriadne snehobiela farba a lesk profilu.

Salamander bluEvolution 82

Ak hľadáte kompromis medzi vysokou kvalitou, tepelnou účinnosťou a cenou výrobku, venujte pozornosť oknám vyrobeným na základe systému BluEvolution 82. Je to najnovšia generácia teplých okien. Systém sa odporúča pre energeticky úsporné stavby.

Aluplast Energeto 8000

Oceľ nahrádzame umelou hmotou a sklenené tabule vlepujeme do krídla. Najteplejšie okno v najmodernejšom vydaní. Štandardne sa okná vyrábajú s použitím systému Energeto 8000 a s technológiou V-Perfect.

Aluplast Ideal 8000

Okná najnovšej generácie. Ich výberom získate teplo, ticho a estetickosť. Okná vyrobené na základe systému Ideal 8000 poskytujú tepelnú izoláciu a akustickú izoláciu na najvyššej úrovni. Odporúčajú sa pre pasívne stavby.

Aluplast Ideal 7000

Energeticky úsporné okná vyrobené najmodernejšími technológiami. Sú odpoveďou na rastúce požiadavky v oblasti tepelnej izolácie okenných výrobkov. Systém je vybavený vonkajším tesnením.

Aluplast Ideal 5000

Okná, ktoré kombinujú moderný dizajn s veľmi dobrými technickými parametrami. Systém s trojitým tesnením. K dispozícii aj vo verzii s nižším rámom, vďaka ktorému môžete ľahko presvetliť každú miestnosť.

Aluplast Ideal 4000

Kombinácia najpopulárnejšieho riešenia so šesťkomorovou konštrukciou rámu umožňuje lepšiu tepelnú izoláciu okna. Vysoký štandard založený na trhom osvedčenom a oceňovanom produkte.

Aluplast Monoblock

Okná určené na montáž do vrstvy zateplenia. Hrúbka zateplenia nepredstavuje problém, pretože rámy Monoblock sú dostupné v niekoľkých variantoch stavebnej hĺbky. Okná určené na francúzsky trh.

Plastové dvere

Charakteristické črty našich dverí sú pevnosť a elegancia. Vďaka viackomorovému telesu, šírke 70 mm a použitiu prahu dverí s tepelnoizolačnou vložkou majú veľmi dobré parametre tepelnej izolácie, zatiaľ čo veľké výstužné komory umožňujú použitie výstuží zaručujúcich vhodné statické a pevnostné parametre. Nízka prahová hodnota dverí umožňuje bezproblémový vstup a výstup.

Aluplast Ideal 4000

Aluplast Ideal 7000

Decco

Profily z PVC od renomovaných dodávateľov používame na výrobu vchodových dverí. Týmto spôsobom získa zákazník najlepšie tepelné parametre, energetickú úspornosť okna, ako aj všetky výhody preskleného vchodu.

Vchodové dvere z PVC vyrábame podľa najobľúbenejších systémov okien a dverí z našej ponuky. Sú medzi nimi cenovo dostupné základné modely aj energeticky úsporné špičkové modely. Materiály použité na výrobu dverí z PVC sa spracúvajú najnovšími výrobnými technológiami a komponenty pochádzajú od renomovaných výrobcov.

Dostupné verzie:

  • systém s hliníkovým prahom a tepelnou priehradkou,
  • bezprahový systém s klesajúcim tesnením,
  • s prídavnou tesniacou kefkou v spodnej časti krídla.

Všetky verzie majú v štandardnej výbave trojbodovú západku (zasúvanú kľúčom). Voliteľne je možné nainštalovať ďalšie čapy odolné voči vylomeniu.