Drevené okná a dvere

Okná a dvere v drevenom prevedení poskytujú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Leto alebo zima. Prinášajú to, čo v týchto ročných obdobiach potrebujete. Udržiavajú teplo počas zimných mesiacov a naopak, v letných chránia priestor Vašich domovov pred vysokými teplotami. Ich prírodná rôznorodosť a dobrá opracovateľnosť sú vlastnosti, pre ktoré je drevo výbornou surovinou na výrobu okien. A to aj z hľadiska energetických výdajov na výrobu, ktorá je šesťkrát nižšia, ako výroba plastových produktov.

Izolácia zvukov u drevených okien a dverí dosahuje najvyššie triedy.

Eurookná sú vyrobené z certifikovaných eurohranolov. To pre Vás predstavuje možnosť spoľahnúť sa na tvarovú stabilitu okien. Žiadne fyzikálne zmeny okien a dverí. Vonkajšie vodorovné plochy sú chránené pred poškodením povrchovej úpravy okapnicami z eloxovaného hliníka v rôznych farebných prevedeniach.

Ponuka okien a dverí predstavuje široký rozsah tvarov a farebných prevedení. Naším cieľom je dôsledne vyhovieť požiadavkám na jedinečnosť výberu. Podstatný je Váš vysoký komfort, individuálny štýl a architektonický ráz Vášho domu s vedomím šetrného prístupu k životnému prostrediu

Naturo 92 Slim

Naturo 68

Naturo 76

Istota a bezpečie domova

Drevené eurookná sa v porovnaní s inými materiálmi vyznačujú vysokou protipožiarnou bezpečnosťou. Dôvodom je nízky koeficient tepelnej vodivosti a izolačná vrstva, ktorá vzniká pri horení dreva spomaľuje tak horenie do hĺbky. Drevené eurookná v spojení s protipožiarnym zasklením môžu tak odolávať ohňu až 90 minút. Pri požiari sa naviac z drevených okien na rozdiel od plastových neuvoľňujú žiadne toxické látky.

Interiérové a vchodové dvere

S radosťou Vám poradíme pri výbere interiérových a vchodových dverí s prihliadnutím na vyššie spomínané vlastnosti, ktoré u vchodových dverí dopĺňa bezpečnosť proti vlámaniu. Správne rozhodnutie sa vám vráti v podobe kvality a pocitu bezpečia.

Zybi 77